PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!!!

No 2020. gada 30. decembra līdz 2021. gada 4. janvārim un no 2021. gada 8. janvāra līdz 2021. gada 10. janvārim aizliegts iedzīvotāju pārvietošanas laikposmā no plkst. 22:00 līdz plkst. 5:00, nosakot pienākumu iedzīvotājiem uzturēties savā dzīvesvietā (aizliegums pārvietoties beidzas attiecīgi 2021. gada 4. janvārī plkst. 5:00 un 2021. gada 10. janvārī plkst. 5:00).

Aizliegums pārvietoties, ja persona uzrāda aizpildītu apliecinājumu un personu apliecinošu dokumentu (personas apliecību vai pasi), nav attiecināms:

  • uz personām, kuras dodas uz darba vai dienesta vietu vai no tās vai veic darba vai dienesta pienākumus;
  • uz pārvietošanos, kas nepieciešama ārstniecības pakalpojumu saņemšanai vai dzīvnieku veterinārmedicīniskajai aprūpei, vai diennakts aptiekas apmeklējumam.

Sakarā ar augstāk minēto katram autobusa pasažierim, kurām jāatstāj dzīvesvieta attaisnojošu iemeslu dēļ, obligāti jāaizpilda apliecinājums. To nepieciešams aizpildīt vai brīvā, drukātā formā vai elektroniski savā viedierīcē.

Pašapliecinājuma formas paraugs atrodas Valsts policijas mājaslapā un tiks izvietots arī citu valsts institūciju mājaslapās.

Apliecinājums_LV

Apliecinājums_RU

Apliecinājums_EN

 

 

 

Uzrakstīt mums

Lūdzu aizpildiet kontaktu formu, un precizēt savus mērķus komentārā.